Franchising

Franchise Sık Sorulan Sorular

 

MackBear Coffee olarak girişimci bir ruh ve başarma hırsı olan, başarılı bir iş hayatı ve yönetim tecrübesine sahip, yatırım için gerekli finansal kaynaklara bulunan işletmeci adayları franchisee olarak değerlendirilmektedir.

Yatırım için belirlenen mağazanın m2 ölçüsü ve açık alan-kapalı alan büyüklerine göre hazırlanan proje doğrultusunda maliyetler belirlenmektedir. Hazırlanan proje ve maliyet tarafında mutabık kalınması sonucunda çalışmakta olduğumuz taşeron firma ile inşaat sürecimiz başlamaktadır.

 

Mağazalarımızda kullanılan tüm ürünler merkezi sipariş ile temin edilebilmektedir. Bu ürünler merkez ve bölgesel tedarik zincirlerimiz aracılığıyla mağazalarımıza ulaştırılmaktadır. Böylelikle misafirlerimizin hangi MackBear Coffee CO mağazamızı ziyaret ederse etsin gerçek lezzetlerimize ulaşabilme imkanı sağlanmaktadır.

Mağazalarımızın açılış sürecinde 10 günlük hem franchisee işletmecimize hem de mağaza çalışma arkadaşlarımıza gerekli eğitimler operasyon departmanımız tarafından verilmektedir. Belirli periyotlarla mağazalarımızda eğitim destekleri bulunmaktadır.

MackBear Coffee CO olarak büyüme stratejilerimiz doğrultusunda hedeflediğimiz lokasyonlar değerlendirilmektedir. Bununla birlikte diğer lokasyonlarla ilgili bir talep olması halinde uygunluk ve yatırım yapılabilirlik şartlarına göre değerlendirilmektedir.

Mağaza açılması planlanan tüm lokasyonlar için fizibilite çalışması yapılmaktadır. Yapılan çalışma sonucu olumlu yada olumsuz değerlendirmeler yatırımcılarımızla paylaşılmaktadır.

Franchise Ön Başvuru Formu

MACKBEAR COFFEE CO. TÜM HAKLARI SAKLIDIR © 2020

Web Tasarım: Web Tasarım